Przyłącz się
do akcji

"Wybieram Acard z potrzeby serca"!

Już

trafiło na konto Fundacji.

Dzięki Wam licznik bije!

Ogólnopolska akcja
Acardu 2021

Miniony rok przypomniał nam wszystkim, jak ważne jest wzajemne wsparcie, solidarność i troska o zdrowie. Nowy rok to nowe marzenia i nowe okazje do zadbania o przyszłość swoją i innych. Dlatego producent leku Acard zaczyna rok 2021 ogólnopolską akcją, którą chce współtworzyć z Tobą i innymi polskimi pacjentami.

Jak się
przyłączyć?

Ty wybierasz Acard, a my z każdego opakowania przekazujemy 5gr na ratujące życie projekty Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Teraz dbając o swoje zdrowie, dołożysz cegiełkę, która kiedyś uratuje czyjeś życie.

= dla

Akcja zaplanowana jest na cały rok 2021. Dzięki naszemu wirtualnemu licznikowi środków możesz sprawdzić, ile pieniędzy wesprze działania Fundacji dzięki Tobie i innym pacjentom o wielkich sercach.

Odwiedzaj nas i
sprawdzaj, ile
już wspólnie
uzbieraliśmy!

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii
im. prof. Zbigniewa Religi

Polska kardiochirurgia ceniona jest na całym świecie, a to właśnie dzięki takim wizjonerom, jak twórca Fundacji, prof. Zbigniew Religa. Działania Fundacji sprawiają, że możliwe jest dziś ratowanie życia i zdrowia pacjentów, którzy jeszcze kilkanaście lat temu nie mieliby takich szans

Dalszy rozwój polskiej kardiochirurgii pozwoli dać nowe życie kolejnym pacjentom – nie tylko tym dorosłym, ale również chorym kariologicznie dzieciom, dla których naukowcy Fundacji tworzą specjalnie dedykowane rozwiązania. Więcej o fundacji i jej działaniach na stronie www.frk.pl.

„To, co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych, samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję, że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia”

prof. Zbigniew Religa
- założyciel Fundacji