Zakończyliśmy akcję

"Wybieram Acard z potrzeby serca"

trafiło na konto Fundacji.

Dzięki Wam licznik bije!

Ogólnopolska akcja
Acardu 2021

Miniony rok przypomniał nam wszystkim, jak ważne jest wzajemne wsparcie, solidarność i troska o zdrowie. Miniony rok 2021  to nowe marzenia i nowe okazje do zadbania o przyszłość swoją i innych. Dlatego producent leku Acard przeprowadził w roku  2021 ogólnopolską akcję, których współtwórcami byli polscy pacjenci.

Na czym
polegała akcja ?

Z każdego opakowania Acard zakupionego przez Ciebie i innych pacjentów, przekazaliśmy 5 gr na ratujące życie projekty Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Dbając o swoje zdrowie, każdy pacjent wybierający Acard dołożył cegiełkę, która w przyszłościi uratuje czyjeś życie

= dla

Sprawdź ile środków udało nam się wspólnie zebrać w roku 2021 !

Odwiedź nas i sprawdź,
ile wspólnie uzbieraliśmy !

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii
im. prof. Zbigniewa Religi

Polska kardiochirurgia ceniona jest na całym świecie, a to właśnie dzięki takim wizjonerom, jak twórca Fundacji, prof. Zbigniew Religa. Działania Fundacji sprawiają, że możliwe jest dziś ratowanie życia i zdrowia pacjentów, którzy jeszcze kilkanaście lat temu nie mieliby takich szans

Dalszy rozwój polskiej kardiochirurgii pozwoli dać nowe życie kolejnym pacjentom – nie tylko tym dorosłym, ale również chorym kariologicznie dzieciom, dla których naukowcy Fundacji tworzą specjalnie dedykowane rozwiązania. Więcej o fundacji i jej działaniach na stronie www.frk.pl.

„To, co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych, samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję, że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia”

prof. Zbigniew Religa
- założyciel Fundacji